Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Kontakt:42 676 89 70
Sekcje
Sekcje
Artykuł

Baterie GROHE Blue - filtrowana woda z bąbelkami prosto z kranu?

Któż nie chciałby mieć świeżo przefiltrowanej wody prosto z kranu? Dzięki GROHE Blue® woda jest smaczniejsza, łatwo dostępna i w zależności od wybranego modelu, może być naturalna lub mieć dwa poziomy nasycenia dwutlenkiem węgla. Przefiltrowana woda nigdy nie styka się z metalowymi elementami w baterii ani ze zwykłą wodą.

GROHE Blue® – zawsze świeża woda w twojej kuchni

W celu utrzymania prawidłowego bilansu organizmu, zdrowia, dobrego wyglądu i samopoczucia, zalecane jest picie około dwóch litrów wody dziennie. Spożycie wody wzrasta systematycznie od lat. GROHE wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując zaawansowany technologicznie, a jednocześnie bardzo prosty system, który zmienia zwykłą wodę z kranu w prawdziwą przyjemność.

Grohe

System GROHE Blue® filtruje wodę, schładza ją do temperatury idealnej do spożycia, a GROHE Blue® Chilled & Sparkling dodatkowo umożliwia uzyskanie wody lekko lub mocniej gazowanej. System jest tak łatwy w użyciu, jak zwykła kuchenna bateria. Prawe pokrętło służy do standardowego mieszania zwykłej ciepłej i zimnej wody, natomiast lewe pokrętło z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LED reguluje zawartość kwasu węglowego w przefiltrowanej i schłodzonej wodzie. Oprócz tego, zgodnie z indywidualnymi preferencjami, możliwe jest regulowanie temperatury serwowanej wody, w zakresie od 4°C do 10°C.

Natura ma bardzo efektywny system oczyszczania wody: warstwy gleby i skał przefiltrowują ją, aby nadać jej niepowtarzalny smak. System GROHE Blue® działa w podobny sposób: woda oczyszczana jest w czterech etapach, co daje jej harmonię czystego smaku i zapachu. Niepożądane substancje szkodliwe dla organizmu, pyły i metale ciężkie, które także mogłyby popsuć jej smak są usuwane. W rezultacie woda jest smaczna i delikatna.

Z miłości do wygody i natury

GROHE Blue® to nie tylko rozwiązanie, które za pomocą unikalnej technologii zmienia zwykłą wodę z kranu w świeżą, naturalną wodę. GROHE Blue® łączy w sobie wygodę i zdrowy tryb życia, będąc przy tym przyjaznym dla środowiska. W porównaniu z zanieczyszczeniami i zużyciem energii związanymi z napełnianiem i transportem wody butelkowanej, filtrowanie wody z kranu ma nieznaczny wpływ na środowisko. GROHE Blue® pomaga oszczędzać zasoby wodne i pieniądze, jako że potrzebne jest aż siedem litrów wody, aby dostarczyć do supermarketu 1 litr wody butelkowanej. Oszczędzana jest również energia potrzebna do przetransportowania ciężkich butelek wody do domu oraz czas i środki zużyte na ich recykling. GROHE proponuje rozwiązanie, które daje komfort korzystania każdego dnia z luksusu filtrowanej wody, prosto z baterii kuchennej.

 

Produkty z serii GROHE Blue są dostępne na zamówienie w sklepie Domkowicz.pl
Masz pytania? Potrzebujesz wyceny lub porady? Skontaktuj się z doradcą pod nr tel. 42 676 89 70 lub wypełnij
Formularz kontaktowy

 

Produkty w serii GROHE Blue Pure oraz Chilled & Sparkling

Baterie serii Grohe BLUE dostępne są w kolorach CHROME i SUPERSTEEL oraz kształtach "C" i "U"
Seria GROHE Blue Pure
GROHE Blue® K7 Pure GROHE Blue® Mono Pure GROHE Blue® Pure GROHE Blue® Minta Pure
GROHE Blue K7 Pure GROHE Blue Mono Pure GROHE Blue Pure GROHE Blue Minta Pure
Seria GROHE Blue Chilled and Sparkling
GROHE Blue® Chilled and Sparkling GROHE Blue® K7 Chilled and Sparkling GROHE Blue® Minta Chilled and Sparkling

GROHE Blue® Mono Chilled and Sparkling

GROHE Blue Chilled and Sparkling GROHE Blue K7 Chilled and Sparkling GROHE Blue Minta Chilled and Sparkling GROHE Blue Mono Chilled and Sparkling

 

GROHE Blue® Pure - Czysta przyjemność

GROHE Blue - pod zlewem

GROHE Blue® Pure to alternatywne rozwiązanie dla osób, któe preferują naturalny smak niegazowanej wody. Filtr GROHE Blue® za pomocą unikalnej technologii zmienia zwykłą wodę z kranu w świeżą naturalną wodę, usuwając z niej wszystkie substancje, które mogłyby popsuć jej zapach i smak.

GROHE filtr widok od góryOznacza to, że ludzie, którzy wolą smak naturalnej, niegazowanej wody mogą również cieszyć się wspaniałym smakiem wody z systemu GROHE Blue®. Wkład filtra GROHE Blue® może oczyścić do 600 litrów wody i jest łatwo wymienialny. Dostarcza czystą, orzeźwiająca w smaku wodę bez posmaku metali ciężkich, kamienia czy chloru.

GROHE Blue® Chilled & Sparkling - Wyjątkowe orzeźwienie

GROHE Blue - woda pitna

Każdego dnia wszyscy możemy korzystać z i cieszyć się z luksusu wody pitnej prosto z baterii. Większość z nas chętnie używa jej do gotowania i przygotowywania herbaty i kawy, ale jeśli chcemy wypić szklankę zimnej wody sięgamy po butelkę wody mineralnej, gdyż odstrasza nas zapach i smak wody z kranu. Jest to mało wygodne i nie do końca ekonomiczne. Zainwestuj w system GROHE® Blue, a będziesz miał stały dostęp do świeżo filtrowanej wody o wspaniałym smaku.

GROHE Blue® Chilled & Sparkling łączy nowoczesny wygląd z wysokiej jakości filtrem i systemem chłodzącym. Jest tak łatwy w użyciu jak zwykła kuchenna bateria. Prawe pokrętło służy do standardowego mieszania zwykłej ciepłej i zimnej wody, natomiast lewe pokrętło z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LED reguluje zawartość kwasu węglowego w przefiltrowanej i schłodzonej wodzie.

Działanie i karbonizacja

Kurek

Możesz mieć świeżą, schłodzoną wodę jedynie dzięki przekręceniu lewego kurka GROHE Blue®. Pierwsze ustawienie daje naturalną wodę bez gazu, drugie lekko gazowaną wodę, trzecie-mocnogazowaną. Wbudowany zintegrowany karbonator daje wyjątkowo delikatne bąbelki do przefiltrowanej i schłodzonej wody, sprawiając, że otrzymujemy lekkogazowaną lub mocnogazowana wodę w zależności od gustu. Możliwe jest również ustawienie temperatury wody według indywidualnego gustu pomiędzy 4°C a 10 °C.

Poziomy nasycenia gazem w GROHE Blue®:

Grohe - poziomy nasycenia gazem

  1. Zdjęcie: Niebieski - niegazowana woda
  2. Zdjęcie: Turkusowy - schłodzona gazowana woda
  3. Zdjęcie: Zielony - woda gazowana

 

System GROHE Blue® filtruje wodę, schładza ją do temperatury idealnej do spożycia, a GROHE Blue® Chilled & Sparkling dodatkowo umożliwia uzyskanie wody lekko lub mocniej gazowanej

Wyłącznie kwestia gustu

GROHE Blue - SzklankiBadanie reprezentatywne, w którym poproszono konsumentów o spróbowanie wody z filtra GROHE Blue® wraz z trzema innymi wodami źródlanymi pokazało, że woda z GROHE Blue® ma o wiele lepszy smak. 73% konsumentów oceniło smak wody GROHE Blue® jako ""świeży"" podczas gdy tylko 63% z nich oceniło inne wody źródlane jako mające świeży smak. Woda z GROHE Blue®nie tylko jest smaczna sama w sobie, lecz także sprawia, że smak herbaty i kawy jest bardziej wyrafinowany i intensywniejszy.

GROHE Blue - budowa filtra

System filtrujący GROHE Blue®

  1. Włóknina filtra wstępnego usuwa duże cząstki.
  2. Wymiennik jonowy zmniejsza zawartość związków wapnia, filtruje wodę z metali ciężkich i zmiękcza wodę.
  3. Filtr z aktywnym węglem usuwa substancje, które moga zepsuć zapach lub smak, np. chlor i związki organiczne.
  4. Drobny filtr cząstek stałych przechwytuje wszystkie cząstki o wielkości powyżej 10 mikrometrów.

Natura ma bardzo efektywny system oczyszczania wody: różne warstwy gleby i skał przefiltrowują ją, aby nadać jej niepowtarzalny czysty smak. System GROHE Blue® działa w podobny sposób: woda oczyszczana jest w czterech etapach, co daje jej jeszcze lepszy smak. Niepożądane substancje, które mogłyby popsuć jej smak, takie jak chlor sa usuwane, co sprawia, że woda jest pyszna i delikatna. Jest ona filtrowana z pyłów i metali ciężkich, a także ogranicza się zawartość wapna. Kolejną więc korzyścią z systemu filtrującego GROHE Blue® jest oszczędność czasu, jaki marnujesz na częste odkamienianie czajnika, kawiarki lub żelazka. Teraz możesz to robić znacznie rzadziej.

Orzeźwiająco proste

GROHE Blue - Pure

Unikalne systemy GROHE Blue® dostarczają świeżą, przefiltrowaną wodę o wspaniałym smaku bezpośrednio z twojej kuchennej baterii kiedykoliwek zechcesz, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wyświetlacz LED na uchwycie baterii wskazuje, kiedy powinno się wymienić filtr. Lampka zaczyna migać, gdy pojemność filtra jest mniejsza niż 10%. Filtr wystarcza na 12 miesięcy, ma pojemność 600 litrów i może być dostosowany do stopnia twardości wody.

Dwa oddzielne wewnętrzne kanaliki - jeden dla przefiltrowanej wody, a drugi dla zwykłej, a także nowoczesny perlator gwarantują, że przefiltrowana woda nie styka się z niczym, co mogłoby zmienić jej smak.

GROHE Blue - wewnętrzne kanaliki

Kurki i wewnętrzne kanaliki

  1. Filtrowana woda GROHE Blue®
  2. Niefiltrowana zwykła woda

 

Mniejszy wpływ na środowisko

GROHE Blue - ecojoy

GROHE Blue® łączy w sobie wygodę i zdrowy tryb życia, będąc przy tym przyjaznym dla środowiska. W porównaniu z zanieczyszczeniami i zużyciem energii związanymi z napełnianiem i transportem wody butelkowanej, filtrowanie wody z kranu ma nieznaczny wpływ na środowisko. GROHE Blue® pomaga oszczędzać zasoby i pieniądze, jako że potrzebne jest aż siedem litrów wody, aby dostarczyć do supermarketu 1 litr wody butelkowanej. Oszczędzana jest również energia potrzebna do przetransportowania ciężkich butelek wody do domu oraz czas i środki zużyte na ich recykling.

Masz pytania? Skontaktuj się z doradcą 42 676 89 70 lub wypełnij Formularz kontaktowy

2.65

Właścicielem sklepu Domkowicz.pl jest firma Onninen - logotyp - Domkowicz.pl

Wiodąca w Europie sieć hurtowni elektrotechnicznych, instalacyjno-sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest firma Onninen Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Emaliowej 28. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo poprawiania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla świadczenia usług.

Skontaktuj się z doradcą

tel.: 42 676 89 70 (godz. 8-16)
tel. kom.: 502 197 734
e-mail: info@domkowicz.pl

Technologia GROHE

GROHE SilkMove®

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości temperatury wody.

GROHE StarLight®

Wieloletni lśniący połysk powłoki armatur, uzyskiwany dzięki nieskazitelnej powierzchni odpornej na odbarwienia i zmatowienia.

GROHE Enhanced Water™

Unikalny system wodny, świeża, wspaniale smakująca, filtrowana woda za pośrednictwem baterii kuchennej - oszczędność czasu, pieniędzy i dbałość o środowisko naturalne.

ok, zamknij

Strona internetowa Domkowicz.pl korzysta z plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb swoich użytkowników. W swojej przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z serwisu Domkowicz.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.

Szybka wycena